Головна

Лікування алкоголізму

Лікування наркоманії

Лікування ігроманії

Відділ детоксикації

Новини

Про центр

Відгуки про наш центр
Професійний реабілітаційний центр для наркоманів

Україна, м.Рівне

Консультації:

(096) 632 80 87

(099) 793 34 51

---------------------

Передзвоніть мені
Головна » Лікування наркоманії » Реабілітаційний центр для наркоманів

Реабілітаційний центр для наркоманів

Все вживання залежний (наркоман) був окований страхом, самотністю, докорами сумління і нерозумінням навколишнім світом. Центр реабілітації наркомановето місце де люди, які страждали від наслідків наркоманії повинні, відчути тепло, турботу, ласку і допомогу. Спеціально навчений персонал повинен володіти не тільки хорошими людськими якостями, а й бути фахівцями, тому що будь-який центр реабілітації це високоякісна медична клініка, в штат якої входить велика кількість різнопланових фахівців. У нашій клініці працюють: психологи, аддіктологія, психіатр, консультанти по хімічній залежності, духовний наставник і інші. Професіоналізм наших співробітників робить наш реабілітаційний центр одним з кращих в Україні.

Реабілітаційний центр для наркозалежних повинен знаходитися далеко від будинку залежного, тому що під час періоду гострої відміни - залежний може психологічно зламатися і захотіти піти вживати, а відстань між центром реабілітації та рідною домівкою, може, врятувати йому життя.

Реабілітаційний центр для наркоманів 12+

Наша клініка ліцензована МОЗ України, та офіційно оформлена як психотерапевтичний центр реабілітації наркозалежних, а таких клінік в Україні лише три. Будь-який центр повинен бути ліцензований, але на жаль в нашій країні дуже багато "чорних" установ і результати їх діяльності псують картину термінів - центр реабілітації і розуміння лікування наркоманії.

Потрапляючи в нашу клініку, залежний починає «відходити» від психічних і фізичних симптомів інтоксикації організму, його почуття починають «розморожуватися» і він починає відчувати життя. Саме цей період наш програмний директор, Омельчук Олександр Вікторович, називає переломним. Починається напружена робота над психікою залежного, тому як він вже в змозі адекватно поглянути на своє минуле, проаналізувати всі сфери життя по пунктам, і почати розбирати їх з фахівцями. Це допомагає всім наркоманам усвідомити повною мірою, куди йому слід прагнути, а фахівці та терапевти можуть проводити зміни в світогляді пацієнта.

Як працює центр реабілітації наркоманів 12+

Реабілітаціонний центр для наркозалежних 12+

Ми пишаємося нашим реабілітаційним центром для наркоманів, так як над методикою і функціонуванням працювали кращі фахівці в області залежності і аддіктології. Ось кілька переваг нашого центру:

 • Всі співробітники є дипломованими фахівцями, навіть ті, хто сам мав практичний досвід вживання наркотиків (консультанти по хімічній залежності)
 • Існує чітка система реабілітації наркоманів
 • Підібрані найефективніші методики лікування наркоманії
 • Вся робота носить індивідуальний характер, а не просто назва "індивідуальний підхід"
 • 16 годин в день психотерапевтичного навантаження і терапії
 • "Українська ціна"

Ми не придумали нічого нового, ми вміло скомбінували передові технології і добилися успіху в області лікування наркоманії. Чітка послідовність лікувальних і терапевтичних схем і моделей дозволила добитися визнання серед професійних центрів реабілітації наркозалежних, і лікарів області наркології. Всі ці техніки давно працюють в Європі і США, і показали найвищу ефективність, наш центр реабілітації наркозалежних також зареєстрований в системі реабілітаційних програм Голландії, звідки постійно беремо перевіряючих осіб і аудиторів.

Центр реабілітації наркозалежних 12+ та програма реабілітації наркоманів

Клініка "12+" створює всі умови для того що б зламати заперечення клієнта з приводу можливості вживати наркотики, на це йде не мало часу, але є основним фундаментом для плідної роботи. Так само, реабілітаційний центр для наркоманів 12+, створює умови для фокуса тільки на лікування, 15 годин на день пацієнт займається груповою та індивідуальною терапією.

На «другий-третій» етап програми "реабілітація наркоманів" залежний переходить вже сильно мотивованим жити, і продовжувати боротися із залежністю, і це тільки за 1-1,5 місяці (в залежності від динаміки і фізичних втрат), після того як він потрапив в реабілітаційний центр для наркозалежних. Там йому допомагають подолати причини вживання, придбані в дитинстві або в свідомому житті, приборкати страх, а також вчать спілкуватися в суспільстві. Цей період в ході лікування для наркоманів - найскладніший.

На «четвертий-шостий» етап програми реабілітації пацієнт переходить з чітким усвідомленням, що йому потрібно робити в соціумі, він має потужні знаннями про залежність, а також має ряд відроджених або придбаних якостей характеру і моральних цінностей. Пацієнт вміє контролювати свій стан, навіть думки, у нього новий погляд на життя та його цінності

Все це можливо тільки при проживанню в необхідних умовах, тому не тягніть час вашого рідного або друга, звертайтеся до нас за допомогою.

Вартість професійної реабілітації

329 грн \ день

В лікування включено:

Проживання в комфортних умовах

Високоякісне харчування

Усі види лікування і терапії


 • Колбач Олег Святославович

  Спеціалізація: наркологія, психіатрія
  Досвід роботи більше 13 років.
  Професійний лікар, який одним з перших в Україні поєднав пострадянську наркологію та передові Європейські психологічні практики.

 • Омельчук Олександр Вікторович

  Спеціалізація: адіктологія
  Досвід роботи 8 років.
  Психолог спеціалізований на адіктивній (залежній) поведінці і адікції.

 • Крохмалюк Генадій Васильович

  Спеціалізація: психологія
  Досвід роботи 23 роки.
  Ведучий психолог клініки. Автор системи послідовної психотерапії і психокорекції 12+, сімейний психолог.


Наша клініка ліцензована свідотством серія №071093


Поділіться цією статтею в соціальних мережах, хтось страждаючий наткнеться на неї і вона може врятувати йому життя

НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ СОЦМЕРЕЖІ ЯКОЮ КОРИСТУЄТЕСЬ!