Головна

Лікування алкоголізму

Лікування наркоманії

Лікування ігроманії

Відділ детоксикації

Новини

Про центр

Відгуки про наш центр

Україна, м.Рівне

Консультації:

(096) 632 80 87

(099) 793 34 51

---------------------

Передзвоніть мені
Головна » Лікування наркоманії » Лікуванні наркоманії в регіонах » Лікування наркоманії в Тернополі

Лікування наркоманії в Тернополі

Лікування наркоманії в Тернополі методом реабілітації наркозалежних в центрі

У Тернопільській області проблема наркозалежності розвивається темпами геометричної прогресії. Хоча Тернопіль і знаходиться на відстані 150 кілометрів від нашого реабілітаційного центру для наркозалежних, у нас постійно перебувають від 15% -30% пацієнтів з Тернополя. Ми пишаємося тим що близькі, спираючись на нашу репутацію, відмовляються проводити лікування наркозалежності в Тернополі і направляються в наш реабілітаційний центр "12+".

На сьогоднішній день нам не відомий жоден реабілітаційний центр для наркозалежних в Тернополі, який офіційно зареєстрований і має дозвіл проводити реабілітацію наркоманів в Тернополі. Важливим фактором відмови проводити реабілітацію наркозалежних в Тернополі, і госпіталізацію до нас, стає відстань, адже всім відомо що віддаленість реабілітаційного центру від звичного і небезпечного середовища - має величезне значення. Важливо розуміти психологію наркомана, який проходить лікування наркозалежності в клініці. Якщо вона знаходиться в рідному і знайомому місті, він швидше за все захоче втекти, адже його мозок вимагає чергову порцію наркотичної речовини.Особливо гостро це питання постає в перший місяць перебування в клініці лікування наркоманії в Тернополі, або інших містах.

Тому близьким і рідним наркозалежного, важливо подбати про відстані між будинком і місцем де знаходиться реабілітаційний центр для наркоманів.


консультаціх по телефону

Зателефонуйте і задайте Ваше питання фахівцеві - це абсолютно безкоштовно і ні до чого Вас не зобов'язує, але допоможе Вам або Вашим близьким!

Почитати про правильну модель лікування наркозалежних - натисніть тут.


Реабілітація наркозалежних в Тернополі

Коли реабілітація наркоманів в Тернополі відпадає як варіант, пацієнти з Тернополя звертаються в наш реабілітаційний центр 12+. Вибирають "12+" не по картинці центру, а за результатами нашої роботи. Методика "12+" побудована на найефективнішою схемою лікування від наркоманії, привезена вона з країн Європи та США, де давно працює на державному рівні. Для реалізації даної програми, було зібрано найбільший кваліфіковані штат співробітників, це фахівці в області наркології, аддіктології і психології, а так само люди які самі колись вживали наркотики, пройшли тривале навчання та діляться практичним досвідом позбавлення від наркотиків.

Тому лікування наркоманії в Тернополі, зводиться до проходження курсу детоксикації, і госпіталізації в нашу клініку.

Реабілітаційний центр для наркозалежних в Тернополі

Більшість батьків робить одну помилку - поміщають хворого в неліцензійних реабілітаційний центр для наркоманів в Тернополі, що в результаті виходить і дорожче і довше, через не професіоналізм центру. Якщо в Тернополі, все-таки є офіційні клинки - відгукніться, будемо співпрацювати і обмінюватися досвідом.

Дуже важливо щоб в будь-який центр реабілітації, байдуже проходить реабілітація наркозалежності в Тернополі чи Києві, мав всі необхідні документи, це говорить про високі стандарти клініки і відповідно лікування

Перед тим як лікувати свого близького від наркоманії, уважно вивчіть всі аспекти лікування наркозалежності, які в підсумку гарантують Вам позитивний результат.


Популярні статті про лікування в інших містах:

Лікування наркоманії в Харкові - Читати статтю

Лікування наркоманії у Львові - Читати статтю

Лікування наркоманії в Івано-Франківську - Читати статтю

Лікування наркоманії в Луцьку - Читати статтю

Лікування наркоманії в Україні - Інші міста України

Вартість професійної реабілітації

329 грн \ день

В лікування включено:

Проживання в комфортних умовах

Високоякісне харчування

Усі види лікування і терапії


 • Колбач Олег Святославович

  Спеціалізація: наркологія, психіатрія
  Досвід роботи більше 13 років.
  Професійний лікар, який одним з перших в Україні поєднав пострадянську наркологію та передові Європейські психологічні практики.

 • Омельчук Олександр Вікторович

  Спеціалізація: адіктологія
  Досвід роботи 8 років.
  Психолог спеціалізований на адіктивній (залежній) поведінці і адікції.

 • Крохмалюк Генадій Васильович

  Спеціалізація: психологія
  Досвід роботи 23 роки.
  Ведучий психолог клініки. Автор системи послідовної психотерапії і психокорекції 12+, сімейний психолог.


Наша клініка ліцензована свідоцтвом серія №071093


Поділіться цією статтею в соціальних мережах, хтось страждаючий наткнеться на неї і вона може врятувати йому життя

НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ СОЦМЕРЕЖІ ЯКОЮ КОРИСТУЄТЕСЬ!