Головна

Лікування алкоголізму

Лікування наркоманії

Лікування ігроманії

Відділ детоксикації

Новини

Про центр

Відгуки про наш центр

Україна, м.Рівне

Консультації:

(096) 632 80 87

(099) 793 34 51

---------------------

Передзвоніть мені
Головна » Лікування наркоманії » Лікуванні наркоманії в регіонах » Лікування наркоманії у Львові

Лікування наркоманії у Львові

Лікування наркоманії у Львові методом реабілітації наркозалежних в центрі

Львів по праву вважається столицею Західної України, але проблема наркоманії в цьому прекрасному місті нічим не відрізняється від інших. Хоча географічно ми розташовані в межах 200 км від міста Львова, наш центр орієнтований на пацієнтів саме зі Львова, і на це є кілька причин. Всім зрозуміло, що ми могли побудувати реабілітаційний центр для наркозалежних у Львові, але це не вдовільнило б одне з головних умов лікування наркоманії - реабілітація наркозалежних повинна проходити подалі від будинку наркомана.

Всьому причиною стає мислення наркомана, якщо він проходить лікування в своєму місті, місті яке він добре знає і знає що він легко дістане там наркотики - він просто може втекти з реабілітаційного центру для наркоманів. Особливо гостро це питання стоїть на перших порах періоду скасування, під час реабілітації наркозалежних, і стає цілою проблемою для батьків і близьких наркозалежного. Реабілітаційний центр для наркоманів у Львові це завжди ризик, тому що психіка наркомана в даному випадку працює проти нього, і проти інтересів лікуючої команди і близьких наркозалежного.

Саме тому реабілітація наркоманів у Львові не так актуальна як лікування у нас в Рівному, в центрі реабілітації "12+". Ми знаходимося всього в 2 годинах їзди від Львова, і більше 50% наших пацієнтів з Львівської області.


консультації по телефону

Зателефонуйте і задайте Ваше питання фахівцеві - це абсолютно безкоштовно і ні до чого Вас не зобов'язує, але допоможе Вам або Вашим близьким!

Почитати про правильну модель лікування наркозалежних - натисніть тут.


Реабілітація наркозалежних у Львові

Наш центр реабілітації 12+ працює по найпрогресивнішою методикою лікування наркоманії в світі, який складається з певних етапів лікування наркоманії. Реабілітація наркоманів - є одним з основних етапів лікування наркоманії, не залежно від того, проходить лікування від наркоманії у Львові, або в іншому місті України.

Методика реабілітації наркозалежних яка практикується в нашому центрі реабілітації наркозалежних привезена з країн Євросоюзу і США, де є системою лікування та реабілітації наркозалежних на державному рівні. Це дозволяє домагатися нам великих результатів і робить нашу клініку одну з провідних в Україні. Справа в тому що до реабілітації залежних залучені фахівці різних областей психології, психіатрії, наркології і аддіктології, а також люди які раніше самі страждали наркоманією, для консультування "рівний-рівному", і обміну практичним досвідом. Саме комбінація впливу різних терапій і методик дозволяє впливати на всі сфери проблеми наркотизованій особистості. Детальніше читайте в розділі "реабілітація наркозалежних в 12+".

Реабілітаційний центр для наркозалежних у Львові

Багато батьків роблять велику помилку віддаючи своїх дітей в неспеціалізовані центри реабілітації наркоманів у Львові. Перед тим zr покласти свого близького на лікування від наркоманії у Львові, дізнайтеся чи має клініка ліцензію, чи дотримані всі норми забезпечення і реабілітації наркозалежних, які співробітники там працюють, чи є у них відповідні дипломи?

Реабілітаційний центр для наркоманів у Львові насамперед повинен мати ліцензію і бути зареєстрованим психотерапевтичним центром! Центр реабілітації "12+" офіційна і ліцензована клініка по лікуванню всіх форм залежності, що говорить про високі стандарти, як лікування так і поводження з клієнтом.

Перед тим як віддавати рідного, або лягати самому, на лікування наркоманії у Львові, потрібно вивчити як проходить реабілітація наркозалежних у Львові, що це за клініка реабілітації, як вона працює і чи є всі документи. Ми просто впевнені що після того як ви "переберете" кілька центрів реабілітації, Ви звернетеся саме до нас.


Популярні статті про лікування в інших містах:

Лікування наркоманії в Тернополі - Читати статтю

Лікування наркоманії в Житомирі - Читати статтю

Лікування наркоманії в Івано-Франківську - Читати статтю

Лікування наркоманії в Луцьку - Читати статтю

Лікування наркоманії в Україні - Інші міста України

Вартість професійної реабілітації

329 грн \ день

В лікування включено:

Проживання в комфортних умовах

Високоякісне харчування

Усі види лікування і терапії


 • Колбач Олег Святославович

  Спеціалізація: наркологія, психіатрія
  Досвід роботи більше 13 років.
  Професійний лікар, який одним з перших в Україні поєднав пострадянську наркологію та передові Європейські психологічні практики.

 • Омельчук Олександр Вікторович

  Спеціалізація: адіктологія
  Досвід роботи 8 років.
  Психолог спеціалізований на адіктивній (залежній) поведінці і адікції.

 • Крохмалюк Генадій Васильович

  Спеціалізація: психологія
  Досвід роботи 23 роки.
  Ведучий психолог клініки. Автор системи послідовної психотерапії і психокорекції 12+, сімейний психолог.


Наша клініка ліцензована свідоцтвом серія №071093


Поділіться цією статтею в соціальних мережах, хтось страждаючий наткнеться на неї і вона може врятувати йому життя

НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ СОЦМЕРЕЖІ ЯКОЮ КОРИСТУЄТЕСЬ!