Головна

Лікування алкоголізму

Лікування наркоманії

Лікування ігроманії

Відділ детоксикації

Новини

Про центр

Відгуки про наш центр
Профессиональная реабилитация алкоголиков

Україна, м.Рівне

Консультації:

(096) 632 80 87

---------------------

Передзвоніть мені
Проводячи реабілітацію алкоголіків
Головна » Лікування алкоголізму » Реабілітація алкоголіків

Реабілітація алкоголіків

Коли людина спробувала всі можливі методи лікування алкоголізму, вона починає замислюватися про реабілітацію від алкоголізму. Реабілітація алкоголіків - це не новий, але ефективний метод лікування алкоголізму, який прийшов до нас із США, де реабілітація закріплена на державному рівні. В основі програми проведеного лікування в центрі реабілітації "12+" лежить «штаті Міннесота» модель реабілітації, та сама модель, що практикується в США, на державному рівні.

Одним з головних умов успішного лікування, є ізоляція потребуючої в терапії людини в штучно створений микросоциум, де його зрозуміють, підтримають і не засудять. Ефективне лікування алкоголізму можливо, якщо використовують новітні психотерапевтичні методи, які і є основою психотерапевтичного процесу.

Чому реабілітація алкоголіків пов'язана з психотерапією?

Тому що пацієнтові можна зняти фізичні симптоми алкоголізму, але проблема не піде, якщо він буде продовжувати хотіти випити. Саме психологічний аспект призводить до вживання алкоголю знову. Тому в реабілітаційному центрі для алкоголіків робота починається з вогнища захворювання, і усуваються причини «зривів». Але початком реабілітації є детоксикація, або виведення з запою, бо фізична інтоксикація дуже уповільнює процес реабілітації, і навіть робить його неможливим. Реабілітація алкоголіків стає комфортною, коли вони не відчувають фізичного дискомфорту, тому зверніть увагу на стан пацієнта перед поселенням в реабілітаційний центр «12+», при прийомі і огляді нарколога Ви повинні оперувати останніми даними про його стан.


Алкоголізм - біо-психо-соціо-духовна хвороба, саме тому
кодування і просто детоксикація не працюють в лікуванні алкоголізму


Наступним етапом реабілітаційного процесу є початок роботи з психологами, аддіктологія і консультантами по алкогольної залежності. Фахівці починають збір анамнезу та історії хвороби для того щоб визначити фактори які вплинули на початок вживання і тригери які заважають жити людині без алкоголю. Паралельно пацієнт працює як індивідуально з 8 фахівцями, так і в психокорекційних группах.

Потім психологи, на пару з консультантами по хімічної залежності, створюють індивідуальний план лікування пацієнта і починають активну терапевтичну роботу, мета якої поміняти світогляд пацієнта і усунути дефекти психіки стимулюючі бігти від життя за допомогою алкоголю. Це важка «війна» з свідомістю і підсвідомістю пацієнта, але «битва за битвою», дозволяє зробити кардинальні зміни особистості. Саме тут фахівці визначають і починають корегувати певні риси характеру, роботу свідомості і мислення людини страждаючої на алкоголізм. Це не простий і дуже довгий шлях, який несе свою високу результативність.

Завершуюча стадія реабілітації алкоголіків полягає в стабілізації позиції з новим поглядом, складанням після лікувального плану, доробка комплексів і дефектів особистості, а також регресу особистості викликаного вживанням алкоголю, ця схема докладна розписана в статті про "Лікування алкоголізму".

Співробітникам реабілітаційного центру важливо зрозуміти - чи нічого не втрачено, чи всі фактори ризику враховані, провести діагностику і індивідуальні бесіди, зібрати в єдине ціле всі матеріали історії хвороби. Завдання реабілітації - припинення вживання алкоголю повністю, не тільки в стінах реабілітаційного центру, тому ми дуже педантичні в цьому питанні.

У чому суть моделі реабілітації алкоголіків?

Модель реабілітації алкоголіків, складається з психокорекції, роботі по 12 кроків, духовному (не плутати з релігійним) розвитком. Психокорекція передбачає читання лекцій, проведення тренінгів, роботу в малих психотерапевтичних групах, індивідуальну психокорекцію, групову психокорекцію. Робота по 12 кроків, має на увазі опрацювання життя людини, визначення причин невдач, усвідомлення того що проблеми через алкоголь і визнання що саме алкоголь заважає жити. Духовний розвиток допомагає визначити і відновити принципи людини, риси характеру і моделі поведінки які він втратив або придбав (негативні) під час вживання.

Реабілітація алкоголіків має багатосторонній підхід, тому і є ефективним методом лікування алкоголіків. Реабілітаційний центр для алкоголіків "12+" створює всі умови і гарантує необхідну кваліфікацію для лікування алкогольної залежності в умовах стаціонару.

Більш того - якщо людина після лікування алкоголізму зірветься, ми візьмемо його на повторний курс абсолютно бесплатно.ллельно пацієнт працює як індивідуально з 8 фахівцями, так і в психокорекційних групах.

Вартість професійної реабілітації

329 грн \ день

В лікування включено:

Проживання в комфортних умовах

Високоякісне харчування

Усі види лікування і терапії


 • Колбач Олег Святославович

  Спеціалізація: наркологія, психіатрія
  Досвід роботи більше 13 років.
  Професійний лікар, який одним з перших в Україні поєднав пострадянську наркологію та передові Європейські психологічні практики.

 • Омельчук Олександр Вікторович

  Спеціалізація: адіктологія
  Досвід роботи 8 років.
  Психолог спеціалізований на адіктивній (залежній) поведінці і адікції.

 • Крохмалюк Генадій Васильович

  Спеціалізація: психологія
  Досвід роботи 23 роки.
  Ведучий психолог клініки. Автор системи послідовної психотерапії і психокорекції 12+, сімейний психолог.


Наша клініка ліцензована свідотством серія №071093


Поділіться цією статтею в соціальних мережах, хтось страждаючий наткнеться на неї і вона може врятувати йому життя

НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ СОЦМЕРЕЖІ ЯКОЮ КОРИСТУЄТЕСЬ!